Нардеп відвідав проблемні об’єкти у Володимирі-Волинському

Із робочим візитом, 26-го липня місто Володимир-Волинський відвідав народний депутат України Ігор Гузь. Народний депутат відвідав територію військторгу, танкового полку, 44-х квартирний будинок для військовослужбовців та місце, де у військовому містечку №1 збудують сучасний дитячий майданчик. 
Повідомляє сайт ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт БУГ.

Нагадаємо, що представники міської влади Володимира-Волинського висловили пропозицію передання частини земель оборони ( ні які не використовуються військовими взагалі) на баланс міст. Зокрема мова йшла про територію військторгу і танкового полку, котрі кілька років заростають чагарниками, а з 2015-го року військові перестали сплачувати податок.

Заступники міського голови Олег Свідерський та Ярослав Матвійчук звернулися до політика із проханням сприяти, аби покинуті території оборони були передані на баланс міста. Так, Олег Свідерський розповів, що у місті критична ситуація із кладовищем і наразі шукають нову територію для нього. Ще у місті гостро постало питання виділення землі під будівництво для учасників АТО. Свідерський зауважив, що ці території можна було б передати учасникам АТО.

Ще одним пунктом під час робочої поїздки нардепа, стало  відвідати будівництво 44-х квартирного будинку для військовослужбовців. Нагадаємо, що активно добудовувати будинок розпочали на початку червня 2017-го року, після звернення Ігоря Гузя до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Станом на 26-те липня, відповідальний за будівництво прораб розповів, що роботи тривають і наприкінці осені можна буде здати “довгобуд” в експлуатацію. Для делегації показали внутрішнє планування будинку, а також які роботи тривають на даху.

Ігор Гузь побував на території дитячого майданчика, де найближчим часом розпочнуть встановлювати сучасний спортивний із загорожею та штучним покриттям. Під час перебування у військовому містечку №1 до політика підходили жителі навколишніх будинків та цікавилися причиною візиту політика, а також висловлювали підтримку, що такий спортивний об’єкт їм потрібен та додали побажання встановлення освітлення та лавок.

Джерело: ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району