Шана і хвала обдарованим дітям Маневиччини

Ще один підсумок навчального року – нагородження обдарованих дітей. Сьогодні було надзвичайно приємно бачити таку велику кількість талановитих дітей. Відрадно знати, що ці юні таланти – наша надійна зміна теперішнім учителям, лікарям, економістам, науковцям. Привітати  талановиту молодь, їх батьків і наставників і вручити грамоти, подяки, цінні подарунки та грошові сертифікати прийшли голова райдержадміністрації Андрій Линдюк, голова районної ради Анатолій Мельник та начальник відділу освіти РДА Валентина Книш.

Андрій Олександрович з неприхованим відчуттям гордості звернувся до кількох десятків нагороджених  обдарованих школярів:

  • Сьогодні, з гордістю за Маневицький край, я можу впевнено сказати, що ви – цвіт української нації. Пишаюся тим, що надзвичайно талановиті діти ростуть і розвиваються на нашій Маневиччині. Щиро вірю, що ваші теперішні невеличкі досягнення районного та обласного рівня стануть в майбутньому великими успіхами України і світу. Особлива подяка вчителям та батькам за підтримку своїх дітей, за виховання творчих особистостей, здатних до інтелектуально-дослідницької та мистецької діяльності.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району