Встановлено відзнаку Президента України – ювілейна медаль «25 років незалежності України»

З нагоди знаменної події в історії національного державотворення – 25-ї річниці незалежності України, Указом Президента України встановлена державна нагорода – ювілейна медаль «25 років незалежності України».

«Медаль установлена для відзначення громадян за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу», повідомляє ВОЛИНЬ МОЯ.

Варто зазначити, що відзнакою нагороджуються громадяни України, іноземці та особи без громадянства. Нагородження провадиться відповідним Указом Президента України.

Висунення кандидатур до відзначення ювійлейною  медаллю здійснюється відповідно до Порядку представлення до нагородження та вручення державних нагород України, затвердженого Указом Президента України від 19 лютого 2003 року № 318.

Клопотання про відзначення громадян медаллю разом із нагородними листами вносяться обласними, Київською міською державними адміністраціями, іншими органами до Кабінету Міністрів України у визначеному ним порядку, який, своєю чергою, вносить на розгляд Президенту України подання про нагородження ювілейною медаллю.

Подання про відзначення громадян  вносяться на розгляд Президенту України не пізніше як за місяць до відповідної дати.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району